Niniejszym przedstawiam...

BEZSPRZECZNE DOWODY NA BYCIE PASKUDKIEM PRZEZ MECHATKA:
1) Dowód z wielkości: Mech jest kotem nienaturalnie małym, w wieku lat pięciu mającym wagę i rozmiar dorastającego kociaka; fot. 1, 2, 4, 10.
2) Dowód z postawy: Mech jest kotem rachitycznym i pokracznym, dziwacznie się wygina, chodzi i siada podkurczona, porusza się ruchem charakterystycznym dla Golluma; fot. 1, 2, 3, 4, 8, widoczne też na filmie „Dziewczęta i lusterko”.
3) Dowód z łapek: Mech ma krzywe, chuderlawe łapki tylne i przednie; fot. 1, 2, 4, 10.
4) Dowód z oczu: Mech rzadko otwiera oczy, zawsze ma przymrużone, a jak już otworzy, jej spojrzenie jest mętne i przymulone, ma rzęsy powyginane każda w inną stronę; fot. 3, 6, 7, 8.
5) Dowód z zeza: Mech ma zbieżnego zeza; fot. 5.
6) Dowód z higieny: Mech rzadko się myje, muszą jej pomagać w tym Reszka i Sonia, gdyż inaczej zaśmierdłaby już całkiem; fot. 9 oraz zdjęcia w galerii, dokumentujące mycie przez Sonię.
7) Dowód z futerka: Mech ma zmierzwione, nieuczesane, rozczochrane futerko; fot. 3, 7.
8) Dowód z charakteru: Mech jest nachalna, namolna, upierdliwa, natrętna, uparta jak muł, zawiesza się co kilkanaście minut i tępo wpatruje w przestrzeń, niewyuczalna, żarłoczna, , nie odróżnia ludzi swoich od obcych i jest zupełnie bezkrytyczna wobec swoich zachowań*.
9) Dowód z Reszki: nawet Reszka uważa, że Mech jest niewychowana; fot.
10 *Komentarz Mechatka: iiiiiUŁŁŁŁ!!!! iiiiiUŁŁŁŁ!!!!

(10. 11. 2009)

Komentarze